सहकारी संस्था राजश्रीको २१ औं बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

संस्थाले पहिलो पटक रु १२ करोड ३७ लाख ७२ हजार ६९१ नाफा गर्न सफल भएको छ ।

पछिल्लाे समाचार

प्रादेशिक अस्पताल गौरमा सुधारको निमित्त आवाज उठाउन खोज्दा अध्यक्ष हास्मी र मेसु ठाकुरले यादव माथि दुर्ववहार

अरविन्द कुमार यादव रौतहट ,२७ माघ ।प्रादेशिक अस्पताल गौर रौतहटको सुधारका लागि पटक-पटक सुमक्ष ढंगले आवाज उठाउदै आएको सम्पूर्ण जिल्लाबासीलाई अवगत नै रहेको छ । हाम्रो...

फलफूल वितरण तथा अन्तर्क्रिया कार्यक्रम गरि मनाइयो प्रेस चौतारी नेपालको २६ औं स्थापना दिवस 

अरविन्द कुमार यादव रौतहट,२२ माघ। प्रेस चौतारी नेपालको २६ औं स्थापना दिवस फलफूल वितरण तथा अन्तर्क्रिया कार्यक्रम गरी मनाइएको छ। प्रेस चौतारी रौतहट शाखाको अध्यक्ष उत्तम...

गढिमाई नगरपालिकाको दशौं हिउँदे नगर अधिवेशन सम्पन्न

ओम प्रकाश यादव रौतहट,२१ माघ। रौतहटको गढिमाई नगरपालिकाको आइतवार हिउँदे अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । नगरपालिकाको सभाहलमा आयोजित एक कार्यक्रमबीच गढिमाई नगरपालिकाले आफना नगर सभाको दशौं...

यदि अवसरवादी लाई PM सचिवालयबाट न हटाए जनयुद्दका सहिद परिवारहरुले देश व्यापी आन्दोलन गर्ने भए

रौतहट ,२० माघ।यदि अवसरवादी लाई PM सचिवालयबाट न हटाए जनयुद्दका सहिद परिवारहरुले देश व्यापी आन्दोलन गर्ने बाध्य बनेको छ। सहिद परिवार उमा देवी काे अध्यक्षतामा...

केहि व्यक्तिले भ्रामक खबर सम्प्रेशन गरी कार्यालयलाई बदनाम गर्ने काम गर्यो: कार्यालय प्रमुख दास

मेवालाल यादव रौतहट,१९ माघ।यातायात व्यवस्था सेवा कार्यालय गौर रौतहटका प्रमुख अरविन्द दासले आफना कार्यालयका बारेमा केहि सञ्चारमाध्यममा आएको भ्रामक खबरप्रति आफना गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको बताएका...

राधेश्याम कुशवाहा, १४ पुष सर्लाही ।। सर्लाहीमा संचालित प्रदेश २ कै ठूलो सहकारी संस्था राजश्रीको २१ औं बार्षिक साधारण सभा सम्पन्न भएको छ । सर्लाहीको मंलगवा स्थित जानकी होटेल तथा पार्टी पैलेसमा संस्थाको अध्यक्ष नागेन्द्र प्रसाद यादवको अध्यक्षतामा उक्त कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

२१ बर्षअघि अगाडी दर्ता भई शेयर पूजी रु २५ हजारबाट कार्य संचालन सुरु गरेको संस्थाको हाल कुल शेयर पूजी रु ५२ करोड ७९ लाख २६ हजार पुगेको छ । प्रधान कार्यल मलंगवा सर्लाही रहेको संस्थाले कार्यलय प्रयोजनका लागि सेवा केन्द्र ईनरुवा, सुनसरी र सेवा केन्द्र मिर्चैया, सिरहामा खरिद गरिएको जग्गामा भवन निमार्ण गरी आफनै सुविधा सम्पन्न भवनबाट कार्यलय संचालन गर्दै आएको छ ।

सेवा केन्द्र रौतहटको गौर, सुनसरीको ईटहरी र पर्साको विरगन्जमा समेत जग्गा खरिद गरिसकेकाले भविष्यमा आफनै भवन निमार्ण गरी कार्यलय संचालन गर्ने सोच रहेको र बाँकी सेवा केन्द्रहरुमा पनि जग्गा खरिद गरी भवन निर्माण गर्ने लक्ष्य रहेको सहकारीले जनाएको छ ।

सर्लाही सिरहा, सुनसरी, धनुषा र महोतरी गरी ५ वटै जिल्लाको विभिन्न ठाउँहरुमा संस्थाले आपनै भवनबाट कार्यलय संचालन गर्दै आएको छ । कार्यक्रममा लेखा संयोजक रामबाबु प्रसाद साह समितिले पेस गरेको आर्थिक बर्ष २०७७÷०७८ बार्षिक प्रतिवेदनमा संस्थाको निक्षेप लगानी रु ११ अर्ब ९४ करोड ७३ लाख ६१ हजार र ऋण लगानी रु ८ अर्ब ७१ करोड १२ लाख ३९ हजार रहेका छन, भने संस्थाले पहिलो पटक रु १२ करोड ३७ लाख ७२ हजार ६९१ नाफा गर्न सफल भएको जनाएको छ ।

संस्थाले बार्षिक साधारण सभाको अवसरमा मलंगवा, सर्लाहीका ३ जना सर्वाेकृष्ट फिल्ड कर्मचारीहरु, असल ऋणी तथा सम्पूर्ण सेवा केन्द्रहरु मध्येमा समेत सबैभन्दा निक्षेप संकलन गर्ने ३ जना सर्वाेकृष्ट फिल्ड कार्यकर्ता सम्मान तथा प्रशंसापत्र प्रदान गरेको छ । सम्मानित हुनेमा मंलगवा, सर्लाहीबाट खुशिलाल राय, सतिश कुमार मल्लिक र संतोष कुमार साह फिल्ड कर्मचारी रहेका छन, भने सबै सेवा केन्द्रहरुमा सबैभन्दा बढी निक्षेप संकलन गरेका सुनिल कुमार सिंह, खुशिलाल राय र राजेश कुमार पासवान रहेका छन । संस्थाको प्रमुख अतिथिको हातबाट सबै अतिथिहरुलाई सम्मानस्वरुप मायाको चिनो समेत प्रदान गरिएको थियो ।

सुबोध हरि राज उपाध्याय ले संचालन गरेको कार्यक्रममा संस्थाको प्रमुख अतिथि पुर्व सांसद रामचन्द्र रायद्वारा दिपप्रज्वलन र संस्थाको प्रबन्धक निर्देशक लक्ष्मण रायको स्वागत मन्तव्यबाट कार्यक्रमको औपचारिक सुरुवात भएको थियो, भने अतिथिहरुको स्वागतका लागि जेसिस माध्यमिक विद्यालयका विद्यार्थीहरुले स्वागत नृत्य गरेका थिए । संस्थाको अध्यक्ष नागेन्द्र प्रसाद यादवको हातबाट स्वागत नृत्य प्रस्तुत गरेका विद्यार्थीहरुलाई सम्मानस्वरुप २६ हजार ५ सय नगद समेत प्रदान गरिएको छ ।

कार्यक्रममा मुख्य प्रबन्धक राजनहरी श्रेष्ठ, लेखा सदस्य मोहन श्रेष्ठ, अरुण कुवर, उपाध्यक्ष सत्यनारायण अग्रवाल विशिष्ट अतिथि प्रदेश २ का दलित आयोगका अध्यक्ष रामप्रवेश बैठा, पूर्व डिभिजन सहकारी कार्यलय प्रमुख सुरेन्द्र लाल कर्ण, संस्थाका कर्मचारीहरु, शेयर धनी, नागरिक समाज, बुद्वजिवि, स्थानिय राजनितिककर्मी लगायत संचारकर्मीहरुको उल्लेखनिय सहभागिता रहेको आयोजकले जनाएको छ ।

Advertisement

लोकप्रिय

प्रादेशिक अस्पताल गौरमा सुधारको निमित्त आवाज उठाउन खोज्दा अध्यक्ष हास्मी र मेसु ठाकुरले यादव माथि दुर्ववहार

अरविन्द कुमार यादव रौतहट ,२७ माघ ।प्रादेशिक अस्पताल गौर रौतहटको सुधारका लागि पटक-पटक सुमक्ष ढंगले आवाज उठाउदै आएको सम्पूर्ण जिल्लाबासीलाई अवगत नै रहेको छ । हाम्रो...

फलफूल वितरण तथा अन्तर्क्रिया कार्यक्रम गरि मनाइयो प्रेस चौतारी नेपालको २६ औं स्थापना दिवस 

अरविन्द कुमार यादव रौतहट,२२ माघ। प्रेस चौतारी नेपालको २६ औं स्थापना दिवस फलफूल वितरण तथा अन्तर्क्रिया कार्यक्रम गरी मनाइएको छ। प्रेस चौतारी रौतहट शाखाको अध्यक्ष उत्तम...

गढिमाई नगरपालिकाको दशौं हिउँदे नगर अधिवेशन सम्पन्न

ओम प्रकाश यादव रौतहट,२१ माघ। रौतहटको गढिमाई नगरपालिकाको आइतवार हिउँदे अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । नगरपालिकाको सभाहलमा आयोजित एक कार्यक्रमबीच गढिमाई नगरपालिकाले आफना नगर सभाको दशौं...