भन्सार छली ल्याइएको कुखुरा नष्ट 

पछिल्लाे समाचार

अरविन्द कुमार यादव।

रौतहट ,८ बैशाख ।रौतहट प्रहरीले भारतबाट अबैध रुपमा ल्याइएको कुखुरा नष्ट गरेको हो।भन्सार छली गरि भारतबाट ल्याइएको चोरी पैठारी ब्रोइलर कुखुरा नष्ट गरिएको छ।

हिजो  प्रहरी चौकी मौतिपुर नरकटिया रौतहटबाट खटिएको प्रहरी गस्ती टोलीले गस्ती गर्दै जाने क्रममा जिल्ला रौतहट परोहा न.पा. वडा नं.८ स्थितमा भारतबाट अबैध रुपमा भंसार छली चोरी पैठारी गरी ब्रोईलर कुखुरा मोटरसाईकलमा लोड गरी नेपालतर्फ ल्याउँदै गरेको अवस्थामा बरामद गरेको हो।

 

 प्रहरी टोलीलाई देखी लोड रहेको ब्रोईलर कुखुरा फाली मो.सा.लिई भागी फरार भएकोले सो स्थानमा प्रहरी टोली गई वेवारिसे अवस्थामा रहेको ब्रोईलर कुखुरा ८० पिस अ.मुल्य रु.७५,०००।-बराबरको नियन्त्रणमा लिई स्थानिय जन प्रतिनिधी, बुद्धिजिवी र संचारकर्मीहरु समेतको रोहबरमा नष्ट गरीएको प्रहरीले जनाएको छ।

spot_imgspot_img
spot_img

लोकप्रिय